Villa Anna Andros

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    7-slaapkamer Villa Anna Andros Áyios Pétros heeft een ligging aan het strand en biedt gemakkelijke toegang tot de Toren van Agios Petros op ongeveer 8 minuten lopen verderop. Het appartement heeft Wi-Fi, samen met gratis privéparkeerplaatsen voor gasten, die met de auto reizen.

    Dit appartement is gelegen slechts 1 km van de haven van Gavrio. De accommodatie is op circa 5-minuten loopafstand van een strand. Villa Anna Andros is gemakkelijk te bereiken vanaf het Agios Petros Strand, dat binnen een straal van 750 meter ligt.

    In dit appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

    Deze accommodatie heeft ook met een kitchenette.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer1294925
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Villa Anna Andros Áyios Pétros

    In dit appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Studio Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Studio Appartement

    Grootte: 38 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Buitenkant foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Buitenkant foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Comfort Vierpersoonskamer

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Comfort Driepersoonskamer

    Grootte: 38 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Standaard Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Superior Appartement

    Grootte: 38 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto Villa Anna Andros Áyios Pétros Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Anna Andros Áyios Pétros

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Anna Andros Áyios Pétros

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Anna Andros Áyios Pétros